BİLGİ ALIN 0262 642 06 44

FİRMA PROFİLİ

Apetech, binek, hafif ticari ve ağır vasıta araçlar için disk fren balataları ve arka pabuç balata ürünlerinin tasarımı, üretimi konusunda bağımsız yenileme pazarında Avrupa'da en genç ve en modern üreticidir.
46 farklı araç markası için; ön ve arka disk fren balatası ile arka pabuç - el fren balatası olmak üzere toplam 705 + referans ürün Apetech tarafından üretilmektedir.

2012 yılında kurulan Apetech Otomotiv, bağımsız yenileme pazarındaki büyüme ve talep artışı ile paralel olarak, son teknoloji ekipmanlar ile donatılmış Dilovası İmes OSB tesisinde, 2019 yılında tam kapasiteyle üretime başlamıştır.

Bugün Dilovası İmes Organize Sanayi Bölgesi'nde en modern makine parkuruyla 7.500m² si kapalı olmak üzere 10.000m² 'lik toplam alan ve 150'i aşan çalışanımız ile üretim yapmaktayız. Dilovası üretim tesisleri, Apetech için ileri teknolojinin yanında yeni üretim metotlarını ve yüksek kalite anlayışını sembolize eden bir tesis olma özelliğini taşımaktadır.

Uzun yılları aşan deneyimiyle Apetech bugün otomotiv sektöründe sürekli olarak yüksek kaliteli hammadde, ileri üretim teknolojisi, hızlı teslimat, güvenilirlik ve yenilikçi anlayışı ile müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede sürdürebilmektedir. Pazarlama faaliyetlerini 4 kıta ve 30 ülkeye genişleten Apetech, bu kadar geniş bir coğrafyaya ürün ve hizmet sunmanın doğal sonucu olarak, 2015-2019 döneminde ürün çeşitliliğini ve üretim miktarlarını hızla artırdı. Apetech bugün 625'den fazla aktif disk fren balatası, 75'den fazla aktif arka fren pabuç balatası referansının dışında her ay 10'un üzerinde yeni referansı ürün gamına dahil etmektedir.

Apetech fren ürünleri, en katı endüstri standartlarını karşılayacak şekilde tasarlanmış, üretilmiş ve test edilmiştir, bu da kalite ve performansta en üst seviyeyi sağlar. Apetech fren ürünleri en üst kalite, güvenlik ve güvenilirlik sağlamak için ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi ve ISO 45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikaları kapsamında üretilmekte ve ECE R-90 tip onay belgelerine sahiptir. IATF 16949:2016 Otomotiv Kalite Yönetim Sistemi sertifikası almak için süreç devam etmekte olup, 2021 yılında alınması planlanmaktadır.

"Daima İleri, Daima Yenilikçi" ilkesiyle faaliyetlerini sürdüren Apetech, "On The Road With Trust" sloganı ile üretmeye ve gelişmeye devam ediyor.